Leczenie po embolizacji tętniaka tętnicy kręgowej

Witam, miesiąc temu miałam wykonana embolizacje tętniaka prawej tętnicy kręgowej wszystko przebiegło prawidłowo, nie mam zadnych obrazen, jednak nie wiem czy po takim zabiegu mogę wszystko robic nie mogę ciężko pracować a czy mogę wyjechać w góry lub czy mogę kozystac z basenu, w wesołym miasteczku bawic się jak dawniej na karuzeli itd. dodam ze jestem 25 letnia kobieta i nie choruje na nic innego.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jeżeli zabieg przebiegł bez powikłań i lekarze nie mieli zastrzeżeń do Pani stanu zdrowia to nie ma w tej sytuacji przeciwwskazań do aktywnego trybu życia - wręcz przeciwnie, takie przeciwwskazania były przed wyleczeniem tętniaka.