Leczenie po operacji glejaka

Syn jest po operacji glejaka I-II stopień.Po naświetlaniach i chemii doustnej.Nie wiem, co jeszcze można zrobić, proszę o odpowiedź . Dziękuję bardzo.

Proszę zadać to pytanie onkologowi prowadzącemu!!! Ja za mało wiem o stanie wyjściowym choroby , skuteczności leczenia oraz o obecnym stanie ogólnym pacjenta , abym powiedzieć coś konkretnego!!! zż