Leczenie przepukliny kręgosłupa L5/S1

proszę ratujcie !od 4 lat leczę przepuklinę kręgosł. l5/s1 nie mogę sypiać z mężem już od roku bo po -boli tak że nie mogę chodzić .neuroch.mówi że po operacji będzie jeszcze gorzej.Obecnie od 2dni jestem po serii (10 zab.)akupunktury i jest gorzej, noga boli bardziej i bardziej drętwieje czy wogule jest jeszcze dla mnie jakiś ratunek??jestem pielęgniarką i chciałabym wrócić do pracy nie wiem jak to zrobić jest mi b.ciężko biorę też fluoxetynę na depresję .Błagam o pomoc!

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do innego lekarza neurochirurga. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.