Leczenie psychiatryczne a powrót do normalnego życia

Witam. Od 12 czerwca przebywałem na oddziale zamkniętym w szpitalu psychiatrycznym Gdańsk Srebrniki. Teraz prawie po 4 miesiącach wychodzę z niego i słyszę od młodszego brata że teraz będę miał powikłania przez to że byłem w tym szpitalu a mianowicie to że wszyscy którzy będą mnie chcieli zatrudnić będą widzieć że byłem w tym szpitalu, będę miał problem z znalezieniem pracy za granicą. Moje pytanie brzmi czy przez to że byłem w szpitalu faktycznie będę miał jakieś powikłania z tego powodu?

Witam,
Dane o leczeniu psychiatrycznym są chronione , lekarzy obowiązuje tajemnica zawodowa. Jedynie w skrajnych przypadkach postępowania karnego sąd może poprosić o wgląd w dokumenty. O tym jak będzie Pan funkcjonował decyduje Panna stan psychiczny. Jeżeli leczenie było pomocne, a Pan nadal będzie przestrzegał zaleceń lekarzy nie widzę przeciwwskazań by Pana życie toczyło się tak jak życie osób z Pana otoczenia. Proponuje także podjąć psychoterapię podtrzymującą.
Pozdrawiam
Aleksandra Tyszka