Leczenie psychiatryczne nerwicy i depresji

Witam, mam 20 lat i choruję na nerwicę oraz depresję.Mam także problem z agresją.Chodzę do psychiatry(mniej więcej 1 na miesiąc), który to wypisuje kolejne leki i odsyła do domu.Nie podoba mi się sposób mojego leczenia,ani podejście lekarki do mojej osoby.Chciałabym zmienić psychiatrę oraz uczęszczać na psychoterapię indywidualną,jednak studiuje dziennie(I rok)i ważne,aby nie kolidowało to z zajęciami na uczelni.Szukam specjalisty w Katowicach(leczenie w ramach NFZ). Proszę o ewentualne adresy.

Dzień dobry proszę spróbować poszukać w Internecie. Adresy na pewno się wyświetlą, gdy pani wpisze Poradnia Zdrowia Psychicznego NFZ. Leczenie u psychiatry polega przede wszystkim na przepisywaniu leków, po zdiagnozowaniu pacjenta. To psychoterapeuta może pani pomóc poprzez terapię zminimalizować objawy. Pozdrawiam i życzę powodzenia