Leczenie psychiatryczne schizofrenii paranoidalnej

Witam Przyjmuje następujące leki : olanzapinę, kwetiapinę, chlorprotixen i lamotrygine. Na pierwszym pobycie w szpitalu psychiatrycznym miałam zdiagnozowane zaburzenia psychotyczne i zaburzenia osobowości.Podczas drugiego pobytu zdiagnozowali mi schizofrenie paranoidalną.Gdy byłam 3 raz ale na oddziale dziennym to wykryto mi zaburzenia osobowości histrioniczne i wątpili by to była schizofrenia.Biorę leki przeciwpsychotyczne.Choroba ucichła, rzadko już słyszę głosy... co to może być za choroba?

Witam, rozumiem, że czuje się Pani zawiedziona brakiem jednoznacznej diagnozy swego stanu, różnorodność opinii lekarskich budzi Pani wątpliwości i zaniepokojenie. Ponieważ zalecone leki spowodowały znaczną poprawę Pani stanu może warto skupić się na tym aspekcie sprawy? I do podjętego leczenia dołożyć psychoterapię? Oczywiście pozostając stale pod kontrolą prowadzącego psychiatry podjąć z nim dyskusję na temat możliwości np powolnego odstawiania leków lub zmiany przyjmowanych dawek?Pozdrawiam