Leczenie psychiatryczne żony a pozew o separację

Moja żona udała się do psychiatry 9 stycznia 2012roku.Potem zaprosiła mnie na wspólne spotkanie z tym samym lekarzem około miesiąca marca 2012. Niczego się nie dowiedziałem. Rok później, z pozwu o separację przeczytałem, że żona leczyła się farmakologicznie na moje zachowanie od 9 stycznia 2012 roku oraz że w dniu wizyty zachowywałem się urojeniowo. Dodam, że moja żona należy do rodziny bardzo bogatych ludzi. Sprawę skierowałem do prokuratury ale mam obawy na ich rzetelną pracę. Proszę o pomoc.

Ma Pan aktualnie bardziej problem prawnej natury, niż psychologicznej, zachęcałbym do spotkania z adwokatem zajmującym się sprawami cywilnymi, ewentualnie do kontaktu z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej.

Witam. Jeżeli moją odpowiedź bądź innego specjalisty również uzna Pan, że jest mało rzetelna to może oznaczać, że rzeczywiście tak Pan postrzega rzeczywistość, a to by oznaczało, ze warto samemu pójść porozmawiać na spokojnie z lekarzem psychiatrą o tym jak się pan czuje bo taki kontakt byłby lepszy niż przez internet.
To też jest tak, że często swoich błedów się nie widzi, tylko ktoś z boku je zauważa.
Magdalena Brabec