Leczenie raka jamy ustnej u 67-letniej osoby

Co to oznacza i jakie mam perspektywy.Rak jamy ustnej w 2004r+radioterapia w 2014 CO1+ chemia 1kurs CHTH Texator 141mg iv + Pabi Dexameth przez 3dni po2x4tbl podano w dniu 16 03 2015r. bardzo zle znoszę chemię wysoka tem 38;4opuchlizna i pieczenie wew dłoni ostatnio swędzenie i łuszczenie szcególnie dłoni prawj.B. d kłopoty ze snem odpor psych żadna ,Proszę o odp.trzeba się bać? Brachyterapia ani radioterapia nie wchodziły w grę bo jak powiedzieli .Zabiegi te molyby zrobić wiecej złego niż do.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

ciężko mi się wypowiedzieć na temat rokowania na podstawie opisu. Może to zrobić jedynie lekarz prowadzący, który Pana zna. Mogę Panu powiedzieć, że chemioterapia jest bardzo obciążającym leczeniem i każdy, który ją przechodzi ma wiele objawów ubocznych.

Pozdrawiam.