Leczenie raka szyjki macicy radio i chemioterapią

witam. moja mama od 10 lat choruje na raka szyjki macicy,byla leczona radio i chemioterapia,jest po perforacji jelita cienkiego i rozlanym zapaleniu otrzewnej. od 1,5 miesiaca ma straszne parcia i bol w odbycie oraz pochwie ,niby z jelitami jest wszystko w porzadku. lekerze ja odsyłaja i mowia ze to juz tak bedzie:( mama bierze silne leki opioidowe np.efentora prócz tego robimy jej morfine w zastrzykach nic juz na ten ból nie pomaga.. co zrbic aby jej pomoc?:(

Za malo wiem o obecnym stanie choroby , aby móc coś konkretnego doradzić. Proszę omówić tę sprawę z lekarzem prowadzącym - moze przyczyną bólów jest postępująca choroba nowotworowa? zż