Leczenie raka szyjki macicy stadium 2a/2b

3 miesiace temu zakonczylan leczenie raka szyjki macicy stadium 2a/2b. Pobrano mi 2 razy biopsje dla upewnienia sie i lekarz mowi ze jestem czysta , nie ma juz nowotworu. Jednak na zdjeciu wychodzi ze jest cos malego i dla upewnienia sie jestem skierowana na nastepne przeswietlenie. Co to moze byc co widzc na zdjeciu?

Nie widząc badań, na które się Pani powołuje, nie jestem jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Pacjent onkologiczny musi mieć zaufanie do lekarza leczącego. Proszę zapytać na wizycie. To ważne, żeby rozmawiać.