Leczenie ropnego trądziku u 14-latka

Witam Syn ma 14 lat od 4 lat walczymy z ropnym trądzikiem,na twarzy ,na plecach .Przez ostatnie pół roku dwa razy dziennie jadł Tetralysal. Było super.Kurację skończyliśmy ze dwa tygodnie temu i widzę,że trądzik wraca.Myślę już co robić dalej,może kupić synowi sok z aloesu 100% do picia kosztuje ok 100 zł 1 l. Nie wiem tylko czy to coś pomoże,szukam czegoś skutecznego co raz na zawsze zlikwiduje u niego trądzik.Nie chce już syna faszerować lekarstwami.Proszę o pomoc.

Sok z aloesu nie pomoże, to wyrzucone pieniądze.
Jeśli chodzi o trwałe wyleczenie to trzeba zastosować izotretynoinę doustnie. Leczenie jest długie, przykre i nie tanie, ale powinno załatwić sprawę trądziku raz na zawsze.

Proszę z synem udac się do lekarza medycyny estetycznej- często na trądzik na plecach stosuje się antybiotykoterapię, maści do smarowania na skórę, nanosrebro oraz serię peelingów medycznych. Serdecznie zapraszam na konsultację do Katowic.