Leczenie rozedmy płuc

dzień dobry mam pytanie jakie jest leczenie rozedmy płuc palę dużo ale nie mogę żućić prubowałem różnych lekarstw nic nie daje rezultatów ostatnio coś żle się czuję pobolewa mnie w plecach biorę tylko inhalator

Witam..to odpowiednie pytanie dla lekarza rodzinnego, pulmonologa. Ja jestem psychologiem. Za mało umiem i wiem, żeby próbować odpowiadać. Pozdrawiam.

Proszę Pana,
Może proszę skorzystać z pomocy specjalisty w sprawie rzucenia palenia. Proszę przejrzeć ogłoszenia i wybrać jakąś pomoc.

z poważaniem
Tomasz Furgalski