Leczenie rzeżączki a badania na kiłę

Witam, Zaraziłem się rzeżączka. W środę wziąłem ostatnia dawkę antybiotyku. Kiedy najlepiej wykonać badania czy choroba ustąpiła oraz czy robiąc badania na kiłę nie będą one zafałszowane w związku z leczeniem rzeżaczki ? Od zarażenia rzeżączka minęło już 3 tygodnie, nie wystąpiły u mnie żadne objawy kiły ale czasami może przebiegać bezobjawowo. Czy jeśli pójdę zrobić testy we wtorek tj. 6 dni po zakończeniu brania antybiotyku na rzeżączkę nie będzie za wcześnie na obydwa badania ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W celu uzyskania szczegółowych informacji sugeruję konsultację ze specjalistą wenerologiem, który prowadził leczenie rzeżączki. Lekarz bez wątpienia skieruje Pana na odpowiednie badania w kierunku kiły oraz badania kontrolne. Proszę samodzielnie nie prowadzić diagnostyki i leczenia!