Leczenie silnego bólu w części lędźwiowo-krzyżowej

od ponad pol roku miewam silne bole w czesci ledzwiowo krzyzowej.3miesiace stosowania dicoflenak 75mg 2 razy dziennie oraz zaldiar 6 tabletek nie pomagaly.rumatolog zalecil leczenie medrolem 10dni32mg,10dni16mg i 10dni 8mg.po dwuch tygodniach bol sie zmniejszyl ale nadal jest (zaldiar 2 razy dziennie).jestem na koncowym etapie 16mg dziennie.rezonans nic nie wykazal.badanie krwi crp22.czy po zakonczeniu kuracji bol moze wrocic?

Aleksander Ropielewski

Niestety ból może powrócić. Sugeruję kontakt z poradnią leczenia bólu przewlekłego i neurochirurgiem.