Leczenie skóry zakażonej bakterią staphyloccocus epidermidis

witam chciałbym sie dowiedzieć lecze sie na skóre ktora została zakażona bakterią staphyloccocus epidermidis objawy skóra piecze iboli oraz saczące zmiany są i zmiany chorobowe przewlekłe jak to leczyc jest bardzo duza poprawa ale takie punktowe zmiany jeszcze są.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować zaleconą terapię. W przypadku braku poprawy konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego, który dokona modyfikacji leczenia.