Leczenie SM po 30 latach

Chory na SM Witam, napiszę krótko o sobie, może dowiem się czegoś czego jeszcze nie wiem. Na SM choruję od 1985 roku, to już prawie 30 lat jak wyszedłem ze szpitala neurologicznego w Zabrzu i szybko w odczuciu subiektywnym wyzdrowiałem. Jednak po roku choroba zaczęła stopniowo wracać i doszła do tego że od siedmiu lat siedzę na wózku. Leczyłem się krótko u żyjącego wówczas dr. Aleksandrowicza z Krakowa / nitrogranulogen i dekaris / Obecnie zamierzam leczyć się witaminami, a co poleciłby mi doktor neurolog? /ja posłucham lub nie./ Z poważaniem Jacek

Aleksander Ropielewski

Mam za mało informacji odnosnie Pana historii choroby oraz aktualnego stanu jej zaawansowania, dlatego nie jestem wstanie udzielić porady.