Leczenie sterydowe przy RZS

Witam! Mam 48 lat, od 8 lat choruję na RZS-leczenie sterydami pełną dawką. Od maja tego roku pojawił się tępy, uciskowy, głęboko umiejscowiony niepromieniujący ból pomiędzy lewym pośladkiem a kończyną, potem prawym pośladkiem i kończyną a teraz prawa pachwina-okolice warg sromowych.Mam RTG kręgosłupa i USG brzucha. Lekarze wykluczyli choroby neurologiczne,zwyrodnienie, przepuklinę-opinie lekarzy szpitalnych-reumatologia, neurochirurgia. przyjęłam 30 zastrzyków p/zapalnych.Ból podczas chodzenia

Ale jakie chciała Pani zadać pytanie w związku z tymi dolegliwościami? Czy konsultowała się Pani też z ortopedą?