Leczenie stresu u studenta

Witam. Jestem studentem, na każdej płaszczyźnie zycia chyba zbyt czesto dotyka mnie stres. Tak jest także i teraz-ledwo rozpoczął sie nowy semestr, a ja juz martwię sie, ze sobie nie poradzę. Próbowałem wszyskich rad w stylu odprężenie sie, sport, muzyka filmy. Lecz to nic nie pomaga, nie potrafie wyrzucić stresu z głowy.. Jesli to cos pomoże, powiem ze jestem bardzo (chyba az przesadnie) sentymentalny, związany z przeszłością i wspomnieniami.. Co mozna mi polecić..? Pozdrawiam

Warto sobie odpowiedzieć na to pytanie, bo to pomoże odnaleźć ścieżkę działania.
Szczególnie zachęcałabym do pracy nad sobą pod kątem poczucia bezpieczeństwa, własnej wartości, pewności siebie.
Może zatem warto, żeby skorzystał Pan z pomocy psychologa- diagnostyki i psychoterapii?