Leczenie świerzba w ciąży

Witam. Mojemu narzeczonego zrobilo sie na skorze takie cos jak na zdj http://i57.tinypic.com/2q061e9.jpg . Co to moze byc? Pare miesiecy temu lekarz powiedzial, ze to swierzb, ale nie zarazil nikogo, nie dalo sie wyleczyc, a teraz zaczelo wyskakiwac takie cos... dodam, ze mi wyskoczylo takie cos nie duze w okolicy pachy. Jestem w 4 miesiacu ciazy, wiec martwie sie czyms powaznym. jeden dermatolog tez nic nie stwierdzil, wizyta u innego za 2 tyg.

Piotr Pilarski

Na podstawie opisu nie można rozstrzygnąć co jest przyczyną. Potrzebny jest dokładnie zebrany wywiad oraz badanie lekarskie. Sugeruje poczekać na wizytę u dermatologa. Takie zmiany najczęściej są wywołane przez patogeny, które nie mają wpływu na płód.

Pozdrawiam.