Leczenie szczeliny odbytu a świąd

Witam Jestem w trakcie leczenia szczeliny odbytu. Pierwsze podejście do leczenie maścią i czopkami nie pomogło. Natomiast Assanax i maść Ruskorex niemal w całości usunęły jej już przewlekłą postać! Został tylko kawałek. Teraz podtrzymuję leczenie aby doleczyć lecz kilka dni temu, pierwszy raz pojawił się mocny świąd w okolicach odbytu. Czy może to być powiązane ze sobą? Czy powinienem podjąć jakieś kroki czy leczyć dalej i wytrzymać? Proszę o radę bo do lekarze mogę udać się za 1,5 tygodnia :(

Niestety trudno Panu coś poradzić, ponieważ żadna ze stosowanych przez Pana metod leczenia nie jest typowa dla szczeliny. Być może przyczyną dolegliwości jest inna choroba odbytu. Polecałbym konsultacje z proktologiem.
Więcej informacji znajdzie Pan na naszej stronie www.melitamedical.pl