Leczenie szczeliny odbytu maścią

Witam stwierdzono u mnie szczeline odbytu leczę to maścią robioną na zamówienie i dilatatorem leczę to już 4 tydzień a wciąż widzę na prawej ściance tą jakby anoderme taki fałd zgrubienie i cypelek w odbycie czerwony przez który czuje dyskomfort czy to sie wyleczy??? jak długo musi to trwać??? Przez to czuje nie pełne wypróżnienie a załatwiam sie dziennie rano do 3 razy kał normalny... Proktolog mówi mam sie nie martwić ale kiedy mi to dokucza ;( Czy to zniknie???

witam,
jeżeli proktolog sugeruje wyleczenie zmiany proszę się nie niepokoić i cierpliwie stosowac specyfiki farmakologiczne.
całkowite wygojenie może zająć trochę czasu