Leczenie szkarlatyny a gorączka

Witam dziecko 4 letnie od 3 tyg leczy szkarlatyne byl doleczany w szpitalu 7 dni. Wyszedl w tym tyg ponoedzialek i dostal jeszcze antybiotyk ktory powinien brac do poniedzialku. Dzisiaj maz wypuscil na dwor na 20 minut. Po czasie zauwazylam temp u dziecka czy to jest zwiazane z wyjsciem na dwor?

Lek. Tomasz Budlewski

niekoniecznie. Jeżeli gorączka będzie się utrzymywać Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.