Leczenie szpitalne przy schizofrenii paranoidalnej

Witam. Witam. Cierpię na shizofrenię paranoidalną. Boję się dyżurów w kuchni. Jeśli mi one nie wyjdą, będę musiała wrócić do domu pełnego przemocy. Nie mam sił na bycie w ośrodku. Czy szpital mi w czymś pomoże? Czy przestanę się. bać?

Witam,

Warto zapoznać się z ofertą szpitali, które specjalizują się w leczeniu schizofrenii. Często np. oddziały dzienne posiadają bogatą ofertę zajęć psychoterapeutycznych, psychoedukacyjnych, warsztatowych mające na celu poprawę ogólnego funkcjonowania.

Pozdrawiam

Najlepiej bezie, gdy podzieli się pani swoimi obawami z terapeutą prowadzącym panią w szpitalu. Dzięi temu będzie pani łatwiej podejść do swoich lęków - a takze dzięki temu się ich pozbyć. Pozdrawiam