Leczenie szumów w uchu

Witam. Mam od tygodnia szum w uchu.Laryngolog nie stwierdził nic niepokojącego.Ja jednak czuję dyskomfort słysząc szumy oraz mając wrażenie zatkanego ucha Jak zaradzić temu problemowi?

Nie wiem, napisz coś więcej. Przebyte infekcje niedawno,na co chorujesz, jakie bierzesz leki, gdzie pracujesz, jaki jest wynik badania słuchu itd,itp!