Leczenie tarczycy lekiem Euthyrox a osłabienie, zmęczenie, nadmierna potliwość i spadek wagi

Choruję na chorą tarczycę. Leczę się euthyroxem. Początkowo 50, potem 25. Przez pewien dlugi czas nie bralam. Od niedawna ciagle jestem oslabiona, zmeczona, latwo sie przeziebiam, mam nadmierna potliwosc, a waga spada. Aktualnie waze 42 kg przy wzroscie 163. Do tego z tylu szyi po lewej stronie wyczulam dwa guzki. Badania tarczycy mialam robione bardzo dawno. Czy przez branie leków mogłam pogorszyc sytuacje? Dodam, ze od malutkiego dziecka nalezalam do bardzo chudych osob i sie to nie zmienilo.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednią diagnostykę i ewentualne leczenie.