Leczenie torbieli na jajnikach u 18-latki

Witam byłam dzisiaj u ginekologa. Mam 18 lat od 3 miesięcy wiem , żę mam torbiele na jajniku były one małe , dostałąm tabletki lesiplus które miały pomóc wchłaniać się tym torbielą. Ddzis sie okazało że torbiele sie powiekszyły jak było 3 cm to teraz jest 7,5. dostałam znowu te same tabletki i skierowanie do laboratoriuum podimed na CA-125 lekarz nie powiedział gdzie zrobić to badanie jak ono wygląda. I w razie gdyby bolało to mam jechac do szpitala , ale nie dostałam skierowania.pomocy

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Do badania Ca-125 konieczne jest pobranie krwi. Proszę zgłosić się ze skierowaniem do gabinetu zabiegowego/punktu pobrań w Pani przychodni. Po otrzymaniu wyniku badania powinna się Pani zgłosić do lekarza ginekologa. Jeżeli pojawiłby się u Pani ból brzucha, proszę zgłosić się na izbę przyjęć szpitala lub sor (szpitalny oddział ratunkowy) - w stanach nagłych nie jest potrzebne skierowanie do szpitala. Pozdrawiam.