Leczenie Velcademem szpiczaka

mam 64 lata leczona jestem na szpiczaka chemioterapia VELCADEM i pabidexametason,teraz nastepna chemia REVLIMID i sterydy po pierwszej chemii schudlam 119na 99 a teraz przytylam na 122 kg.doktor od rzucila sterydy bo mialam wilczy apetyt isilne ssanie zoladka.prosze o pomoc jaka diete zastosowac ,co jesc,bo nie moge normalnie chodzic dusze sie robiac pare krokow.pot ze mnie leje sie litrami zalewajac oczy

Ograniczyć należy objętości posiłków. Włączyć sporą ilość wody. Jeść regularnie co trzy godziny małe posiłki. Zmniejszyć ilość spożywanych tłuszczy. Wszystko zależy od Pani. Trzeba nauczyć się żyć na nowo i nie poddawać się.