Leczenie w chorobach nowotworowych

zaczęło się od raka piersi-usunięty teraz rak dróg żółciowych, trzustki, nacieki na płuca i otrzewnej. "Nie ma żył" a chcą nadal podawać chemie po której tylko wymiotuje. Czy coś można zrobić, a nie czekać na najgorsze :(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podane informacje nie są wystarczające, by precyzyjnie określić jakie są dalsze możliwości leczenia. Proszę kontynuować leczenie wg zaleceń specjalistów onkologów. Proszę pamiętać, że ma Pani także prawo do skutecznego leczenia przeciwbólowego.

Mam za malo danych o dotychczasowym przebiegu ,obecnym stanie choroby i ogolnym pacjentki , abym mógł powiedzieć cokolwiek !!! zż