Leczenie z powodu nerwicy i hipochondrii

Witam. Od pewnego czasu leczę się u psychiatry z powodu nerwicy i hipochondrii. Od roku czasu cały czas mi coś dolega badania nie potwierdzają nic. W maju miałam wykonane Tk i mri głowy wyszło bez zmian. W październiku ból oka okuliści Tk oka bez zmian (myślałam byłam pewna ze to sm) teraz od tygodnia zawroty głowy byłam na sor badania krwi Tk głowy bez zmian. Badanie neurologiczne również bez zmian. Boje się Że to drugi rzut sm.... czy mam podstawy? Czy od maja mogło się coś zmienić w głowie?

Witam
Skoro badania lekarskie wykluczają zmiany organiczne, które wyjaśniałyby
istnienie dolegliwości to zachęcam do podjęcia terapii psychologicznej.
Terapeuta dotrze do źródeł Pani dolegliwości i dobierze odpowiednią
technikę, dzięki której problem zostanie rozwiązany.
Pozdrawiam serdecznie

Witam serdecznie !

Jeżeli przeczyta Pani dokładnie poniższe linki to zrozumie Pani skąd się to wszystko wzięło.

http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
http://psychotherapie-live.de/data/documents/STRES-zabija-akt..pdf

Badania naukowe potwierdzaję, że najlepsze efekty leczenia tych zaburzeń psychicznych, które u Pani stwierdzono daje psychoterapia a nie farmakologia.
Sugerowałbym skontaktowanie się ze mną np. przez Skypa.
Pozdrawiam serdecznie

Jeżeli nie występują zmiany organiczne sugeruję podjęcie psychoterapii. Zmiana nastawienia jest konieczna, którą należy wdrażać pod okiem psychologa powoli, konsekwentnie, w przyjaźni do samego siebie, pamiętając, że ta zmiana musi być pozytywna.

Serdecznie pozdrawiam!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl