Leczenie zaawansowanego stadium kiły

Witam serdecznie. Mając Kiłę bardziej zaawansowaną, można leczyć ją w domu mając pielęgniarkę środowiskową, bo w tej dalszej 4 kroplówki dziennie przez 20 dni, to trochę dużo leżenia w szpitalu, połykania daje szanse wyleczenia tylko 90%?Czy lekarz dermatolog może mnie zmusić do leczenia szpitalnego?lub do pobrania płynu rdzeniowego?Dziękuję za pomoc. P.S. jeżeli został zajęty układ nerwowy to jest inne leczenie?I coś to pomoże?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że może być konieczne badanie płynu mózgowo-rdzeniowego. Lepiej jest przeprowadzić to leczenie w szpitalu