Leczenie zaburzeń krążenia i sinicy kończyn

Witam!Prosze o porade w sprawie zaburzen krazenia z wystepujaca sinica konczyn dolnych i gornych oraz sinowatosc marmurkowa.Zostaly przeprowadzone wszystkie badania(nerki,serce,tarczyca,nadnercza)wszystkie wyniki sa ok.Czuje sie bardzo zle ,dusznosci przy wysilku a nawet po posilku,sinienie stop jak siedze czy stoje ,puchniecie rak przy wysilku.Problem z nadmiarem wody w organizmie.stwierdzona hipoglikemia,uszkodzone mikrokrazenie ,wysoki puls(120) w spoczynku.Objawy wystepuja rodzinnie.Dziekuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zaleca może być jeszcze konsultacja reumatologiczna czy pulmonologiczna. Niestety takie objawy mogą być związane z wieloma jednostkami chorobowymi ale mogą być to objawy układowych chorób zapalnych naczyń. Pozdrawiam.