Leczenie zaburzeń odżywiania

Czy najlepszym wyjściem jest szpital? Mam zaburzenia odżywiania (Bulimia)Teraz nie robie tego tak często ale czasem się zdarza lecz ciągle o tym myślę , umiem czasem się powstrzymać od wymiotowania, lecz jak w domu jest coś na przeczyszczenie to nie umiem powstrzymać się . Ciężka Depresja Od 8 lat nie potrawie sobie radzić bez okaleczania .Nie potrawie już wytrzymać z tym wszystkim . Nie panuje nad emocjami, Mam Fobie społeczną . chodzę do psychologa ale to nic mi nie pomaga . Nie mam już siły.

Dzień dobry.
W polskich warunkach zanurzenia odżywiania, podobnie jak depresję leczy się w szpitalach psychiatrycznych. Jest to forma leczenia przynosząca najlepsze rezultaty, bowiem opiera się na jednoczesnej farmakoterapii i intensywnej terapii behawioralnej pod okiem specjalisty psychiatry czy psychologa. Może Pani się zastanowić nad takim rozwiązaniem, szczególnie, że jak Pani wspomina, pomoc psychologa okazuje się nieskuteczna. Warto zainwestować w siebie dwa-trzy miesiące, żeby móc wrócić do życia i się nim cieszyć. Pozdrawiam, życzę wszystkiego dobrego!