Leczenie zaburzeń osobowościowych

Dzień Dobry, Jestem leczony z powodu zaburzeń osobowościowych farmakologicznie od kilku lat. Zastosowano terapie na początku rispolept olanzapina, jak długo i czy bęndę musiał brać zastrzyk z rispridonum po odstawieniu olanzapiny a później kilku dawek solianu czy jest on konieczny przez ile lat? Bardzo bym bym wdzieczny za to, że dobra osoba przybliżyła mi trochę informacji na temat leczenia.

Witam,
Odn. leków proszę zwrócić się do lekarza medycyny,natomiast nie pisze Pan,czy korzysta z pomocy psychologicznej lub psychoterapeutycznej w leczeniu i jakie ma Pan efekty.Proszę zaproponować lekarzowi,żeby Pana skierował również tam.
Pozdrawiam serdecznie