Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 1 1 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leczenie zapalenia najądrza i prostaty

Witam, mam 28 lat, od maja leczę się na zapalenie najądrza i prostaty, nie wiem jaka jest tego przyczyna. Miałem robiony posiew nasienia i wymaz z cewki, coś wyszło, dostawałem kilka rodzajów antybiotyków. Po drugim badaniu posiewu, wynik wyszedł jałowym. Pomimo tego dolegliwości nie ustąpiły, więc dostałem następny antybiotyk. W sumie stosowałem już 4 rodzaje antybiotyków plus antybiotyki w czopkach bo w tyłku też zaczęło mnie pięć. co mam dalej robić, zmienić lekarza?
MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Proponuję powtórzyć i rozszerzyć diagnostykę wymaz z cewki, może z wydzieliny z prostaty, z odbytu, inne , a później leczenie. Koniecznie proszę zrobić badania w kierunku chlamydiozy

Specjalista chorób zakaźnych, hepatolog i seksuolog.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety