Leczenie zapalenia środkowego ucha

Witam,boli mnie ucho od ponad 2 tygodni lekarz dał mi antybiotyk już go kończę a z u cha leci mi szczególnie w nocy jakis płyn ,co ma robic bo widzę że antybiotyki nie pomagają,lekarz powiedział że jest to zapalenie ucha środkowego i tyle a tu mija drugi tydzień leczenia i nic ,już drugi raz mam to zapalenie i to samo ucho.czym to leczyć bo w końcu ogłuchnę na to ucho.dopisze tyklko to że cały czas ma gwizdanie w uchu już mam tego dośc .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza otolaryngologa, sądzę, że konieczne będzię wykonanie mikroskopii ucha.