Leczenie zatok i mocne bóle czoła a stosowanie Sinulan

Witam. Od okolo roku leczylam zatoki. Jednak problem nawraca. Stosuje sinulan profilaktycznie. Nie mam zarkanego nosa ale mocne bole czola. Czy sa jakies domowe sposoby by problem ten ciagle nie powracal? Jak dlugo mozna stosowac sinulan?

Sinulan, jak większość ziółek można stosować aż do wyczerpania pieniędzy w portfelu. Tylko ,ze Ty nie masz chorych zatok! Zatoki bardzo rzadko bolą. Nie słuchaj reklam w TV. szukaj innej przyczyny Twoich bólów głowy. Żeby nie było za późno.