Leczenie zewnętrznych hemoroidów

Mam hemoroidy na zewnątrz odbytu.Obecnie mieszkam w Holandii a tu lekarz nawet nie chce zobaczyć hemoroidów tylko przepisuje maści tabletki i czopki.Jeżeli mam je na zewnątrz to czy wewnątrz też są i który stopień ma 1 czy 4 . Proszę o kontakt tylko emailowy ponieważ numer mam tylko Holenderski .

witam,
hemoroidy na zewnątrz odbytu któe nie cofają się samoistnie i wymagają ręcznego odprowadzania to już 4ty stopień choroby który wymaga leczenia operacyjnego.

Pozdrawiam