Leczenie ziołami a stany zapalne w organizmie

Mam pytanie odnosnie autohemoterapi.Od 3 dni przyjmuje zastrzyki z wlasnej krwi wymieszanej z jakim ziolem.Zalecil mi to lekarz rodzinny na moje problemy ze skora.Zostalo mi jeszcze 7.Chcialbym sie dowiedzic czy moze to powodowac nasilenie stanow zapalnych w organizmie,gdyz zauwazylem ze od czasu jak przyjmuje zastrzyki odnowily mi sie bole w wiezadle kolanowym ,ktore mialem nie tak dawno naciagniete.Dziekuje z gory za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sądzę, aby miało to wpływ,ale proponuję zgłosić się do lekarza prowadzącego terapię. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.