Leczenie złamania kości łokciowej

Uraz ręki miał miejsce 14 lipca, 1 sierpnia udało mi się dostać do ortopedy, który zlecił wsadzenie ręki w szynę na 3 tygodnie. Po 11 dniach został zrobiony rentgen przez innego lekarza z innej przychodni, który stwierdził złamanie kości łokciowej i zlecone było ściągniecie szyny jako, że uraz był miesiąc temu. Niestety ręką boli mnie tak samo jak w dzień urazu + reumatycznie, ponadto urażam ją często śpiąc. Czy jest możliwe,że ręka powinna być jednak pozostawiona w szynie?Jestem kobietą, 26 lat

Zlamanie kości u dorosłych goi się co najmniej 6 tygodni, unieruchomienie nie byłoby teraz błędem