Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 6 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leki ziołowe

Po tym Leku czasem, choć bardzo rzadko występuje zapalenie błony śluzowej jamy ustnej. Jednak zwykle pojawia sie dość szybko od rozpoczęcia leczenia. Jeśli brała Pani ten lek długo, a objaw jest od niedawna, to może to nie być to. Może jakiś inny czynnik sie nałożył, np. Nowa pasta do zębów, płyn do płukania ust. Jeśli to jednak po leku, to trzeba go zmienić, jednak na początek sugeruje inny citalopram, np. Citabax czy oryginalny cipramil.

0

Trudno stwierdzić na podstawie samego opisu czy objawy mogą być związane z przyjmowaniem leku antydepresyjnego czy może to dotyczy nietolerancji pewnych pokarmów, które Pani spożywa. Aby mieć pewność proponuję zgłosić się do lekarza, który oceni język i w razie konieczności zaleci ewentualne leczenie. Pozdrawiam serdecznie!

Magdalena Nagrodzka PSYCHOLOG KLINICZNY www.nagrodzkacoaching.pl

Psycholog, psychoterapeutka, coach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy