Lek bez recepty na uspokojenie skołatanych nerwów

Ostatnimi czasy żyje w dużym stresie. Ciągnie się to już ponad pół roku i czuje ze to powoli wchodzi w depresję. Czy jakiś lek bez recepty na uspokojenie skołatanych nerwów mogą mi Państwo polecić ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mogę polecić konkretnego preparatu, niemniej jednak warto wypróbować ziołowe leki uspokajające dostępne w sprzedaży bez recepty.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W aptece dostępnych jest szereg preparatów działających uspokajająco dostępnych bez recepty. W doborze odpowiedniego pomoże farmaceuta.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się do apteki i kupić jeden z dostępnych na rynku preparatów ziołowych. Jeśli jednak nie przyniesie to oczekiwanych rezultatów, proszę skonsultować się ze specjalistą psychiatrą.

Lek. Marta Gryszkiewicz

W aptece są dostępne mieszanki ziołowe bez recepty, które delikatnie łagodzą objawy podwyższonego napięcia nerwowego. Jednakże przede wszystkim powinien się Pan skonsultować z psychologiem i/lub psychiatrą.