Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 8 7 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Lek Controtide przy kontuzji kolana

Witajcie! Mam problem z kolanem. Jestem zasłużonym sportowcem (12 lat tańca), obecnie dużo jeżdżę na rowerze i konno. Czy wiecie coś o leku Condrotide?? W internecie mało co można o nim znaleźć, a został mi polecony po nieudanej rehabilitacji kolana. Czy macie wiedzę na ten temat? Jedyne co wyczytałam to na stronie dystrybutora leku, ale chciałabym wiedzieć więcej niż opinię sprzedawcy. Chętnie poznam opinie lekarzy, rehabilitantów, ortopedów. Czy warto? Dziękuję z góry za odpowiedź :)
KOBIETA ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
83 poziom zaufania

Jest to kwas chondroitynosiarkowy, glikozaminoglikan wystepujący naturalnie w tk. kostnej. Lek spowalnia proces degeneracji chrząstek, stosuje się go w chorobie zwyrodnieniowej stawów. W opisywanym przypadku wskutek zawodowego uprawiania sportu mogło dojść do znacznych obciążeń stawów i ich zwyrodnienia. Zwyrodnienie chrząstek stawowych daje znaczne dolegliwości bólowe i stąd zastosowanie leku, poza leczeniem przeciwbólowym pomoże zahamować proces chorobowy. Wyniki stosowania preparatu są dobre i stąd zalecam jego stosowanie.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy