Lęk i mieszane uczucia po zdradzie żony

moja zona zdradziła mnie 2 lata temu ja nadal czuje lęk i mam mieszane uczucia ona nie przyznaje się do romansu . i co gorsze nie chce wcale na ten temat rozmawiać

Witam Pana
Pisze Pan jak trudno jest rozmawiać o zdradzie, ale jest to temat który wisi nad Państwem, jako małżeństwu być może nie pozwala się rozwijać, kochać czy po prostu być razem. Czasami lepiej wydobyć te brudy spod dywanu na terapii małżeńskiej niż pozwolić że nie będą Państwo czy Pan szczęśliwy.
Anna Suligowska

A może jednak Pana nie zdradziła i niesłusznie Pan jej dokucza, a i sobie sprawia przykrość?
W życiu, tak jak w czasie jazdy autem - trzeba patrzeć głównie przed siebie...
Niezręczne, a nawet nielojalne zachowanie, nie jest jeszcze zdradą. A nikt, także Pan, nie jest doskonały i bez zarzutu...
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl

Witam serdecznie. Czasami bezpodstawne oskarżenia spowodowane nadmierną wrażliwością mogą prowadzić do nieprzyjemnych następstw. Podam Panu przykład z mojego doświadczenia i życia wziętego.

Para która jest 10 lat po ślubie rozwodzi się z powodu braku prawidłowych komunikacji. Zaszedł jeden problem - mąż ciągle posądzał swoją żonę o zdradę. W końcu ta z powodu napięcia jakie panowało w domu odeszła od niego. Stało się tak ponieważ mężczyzna swoją zazdrością ciągle budował napiętą atmosferę w domu.

Pozdrawiam,służę poradą i zapraszam do korespondencji.
http://psychopedagog.eu