Lęk i natrętne myśli u 32-latka

Witam ! mam 32 lata od 13 lat poruszam się na wózku, tetraplegia. od 2007r leczę się psychiatrycznie z powodu lęków tj. jak jestem sam pośród obcych ludzi, jak coś mnie zaboli to się nakręcam że coś mi się stanie aż ciarki przechodzą po potylicy głowy i wystarczy, że coś lub ktoś mnie zdenerwuje wpadam w szał. Obecnie przyjmuje Deprexolet 1/0/1. 10mg po tym leku przeszły napięcia całego ciała, ale reszta pozostaje bez zmian. Bardzo proszę o pomoc co mam dalej robić bo jest bardzo męczące Arek.

Jeśli chodzi o zaburzenia lękowe, to bardzo dobre rezultaty przynosi terapia poznawczo-behawioralna, do której podjęcie szczególnie namawiam. Jeżeli w Pana okolicy nie ma takich specjalistów - można także rozejrzeć się za spotkaniami z psychologiem online. Pozdrawiam.