Lek na bolesną brodawką na stopie

Witam Serdecznie. Mam pewnien problem.. Otóż na pięcie wyrosła mi bardzo bolesna brodawka. Nie mogę w ogóle stawać na całej stopie, a teraz po jakimś czasie wokół niej zaczęły pojawiać się jeszcze nie widoczne, ale wyczuwalne i równie bolesne małe brodawki. Chirurg polecił mi lek zamrażający brodawki, lecz kosztuje on 460 zł. Bardzo bym prosiła o polecenie mi tańszego leku, który zlikwidowałby ten problem. Z góry bardzo dziękuję.

Witam,
jeżeli ma Pani kurzajki - w aptece dostępny jest preparat bez recepty (koszt ok. 50-100zł w zależności od postaci ), którym samodzielnie może wykonać Pani zabieg krioterapii zmian (tj. zamrożenia)
Zalecałabym również wizytę u dermatologa, który może wykonać taki zabieg w gabinecie.
Pozdrawiam!