Lek na chorobę Raynauda

Cierpie na chorobe Rajno lekaz mowi ze na to to tylko Agapurin i tylko to mi przepisuje czy to prawda

Jeśli nie ma Pani zaufania do swojego lekarza, to czas zmienić...
Agapurin to "złoty standard" w takich schorzeniach. Oczywiście występują różne preparaty pod różnymi nazwami, ale substancja czynna jest zwykle ta sama lub podobna. Agapurin ma także korzystne działanie z zaburzeniach ukrwienia w medycynie seksualnej.
Proponuje porozmawiać ze swoim lekarzem, lepsze to, niż weryfikacja internetowa... Leczenie polega na skuteczności, a nie zmienianiu preparatów, choć czasami zmiany nazwy-firmy są korzystne dla psychologicznego odczucia...
Pozdrawiam Panią.