Lek na ochronę wątroby dla dziecka

Witam, szukam leku dla dziecka na ochronę wątroby ponieważ od roku przyjmuje Depakinechronosphere 500. Co trzy miesiące ma robione wyniki i próby wątrobowe wychodzą podwyższone. Hepatil jest dla dzieci od 7 roku życia a wszystkie inne leki od 12. Co robić. Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się z dzieckiem na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. Specjalista znający całą historię choroby oraz obecny stan dziecka dobierze odpowiedni lek.