Lek na uspokojenie i wyciszenie dla 26-latki

mieszkam i samotnie wychowuje syna(6 lat), ojciec ma z nim dobry kontakt.bardzo szybko sie denerwuje, dosłownie wpadam w szał za jego najmniejszy błąd. duzo sie kłócę z chłopakiem. jestem agresywna i za byle co sie obrazam.nie panuje nad emocjami i nerwami. za chwile jak sie opanuje przepraszam-jak wariatka. potrzebuje jakiegos srodka uspokojającego, wyciszającego takiego ktory równoważy.leki ziolowe z apteki nie działają.prosze o nazwe leku ktory wycisza,hamuje nerwy-moze byc na recepte.dziekuj

Witam,
powinna Pani udać się do lekarza który po przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego oceni Pani stan i jeżeli będą wskazania - przepisze Pani środek farmakologiczny na powyższe dolegliwości.
Być może wskazane byłyby rozmowy z psychologiem, które wnoszą wiele dobrego i przynoszą wewnętrzną ulgę.

Pozdrawiam serdecznie!