Lęk, natrętne myśli, częste zmiany nastrojów i uczucie niestabilności u 20-latki

Witam , moje objawy to lek czasem arymie , odczucie plywania w glowie , niestabilnosc , natretne mysli ze jak np czegos nie zrobie tak jak pomysle to cos mi bd itd czasem bywam rozkojarzona , czesta zmiana nastroju , czasem odczuwam tak obojetnosc wydaje mi sie jakby np byl to sen lub cos .. wyostrzony wzrok czasami i wiele innych .. mialam ekg eeg tomogr. komp. blednik, holter 48 h , echo serca na cukrzyce chyba i na tarczyce tez i wszystko dobrze i nadal nwm co to pomozcie .!

Dzień dobry,

Proszę umówić się na konsultację u psychoterapeuty lub lekarza psychiatry - w Poradni Zdrowia Psychicznego (na NFZ) bądź prywatnie. Oni po osobistym zbadaniu Pani, przedstawią dalsze postępowanie.

Dzień dobry!

Po wykluczeniu przyczyn internistycznych, kardiologicznych, hormonalnych itp. należy wybrać się do lekarza psychiatry i psychologa w celu diagnozy w kierunku np. zaburzeń lękowych, nerwicowych, depresyjnych, cech osobowości itp.

Pozdrawiam!