Lęk o zdrowie oraz silne bóle głowy, gorączka i osłabienie

Witam, od paru dobrych lat mam ze sobą wielki problem. Głównie chodzi o to że, coś mnie boli w danym miejscu np. w głowie i odrazu sprawdzam na internecie i wychodzi że to może być guz mózgu i odrazu wpadam w depresje i chodze po lekarzasz jak głupi. Coraz mi nowa (wymyślona) choroba wychodzi . Od jakiegoś czasu mam mocne bóle głowy gorączka osłabienie organizmu, pulsowanie w głowie i krew z odbytu(nie dużo) oprucz tego to biore zastrzyki na korzonki i leki Controloc i App-napro . Co mam robic ?

Proponuję udać się do psychoterapeuty poznawczo-behawioralneho i podjąć z nim współpracę. Pana problem tkwi w przekonaniach nt swojego zdrowia i analiza szczegółowa (a także zmiana tych mysli na bardziej racjonalne) pomoże pozbyć się trudności. Pozdrawiam